nissan CABSTAR

nissan CABSTAR

nissan CABSTAR

Przystępna zwinność. Pozostań dłużej na drodze dzięki długim okresom pomiędzy przeglądami, ekonomicznym silnikom i korzystaj z dużej ładowności umożliwiającej TRANSPORT wszystkich Twoich ładunków.

Nissan Cabstar to uniwersalny samochód dostawczo-ciężarowy. Jego pierwszy egzemplarz zjechał z taśmy w 1982 roku, i już wtedy zdobył serca ludzi przedsiębiorczych ceniących sobie solidność niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Mała ciężarówka Nissana zaliczana jest do klasy średnich samochodów dostawczych. Występuje w wersji 3-osobowej (pojedyńcza kabina) oraz w wersji brygadowej 6-osobowej. Pojazd został zaprojektowany zupełnie od podstaw, opierając go o nową platformę LDT przeznaczoną dla niewielkich ciężarówek. W tworzeniu,  jak się później okazało bardzo udanego samochodu brali udział inżynierowie i projektanci Nissana zarówno z Europy jak i z Japonii. Koncepcja pojazdu pozostała wierna swojemu poprzednikowi.  Zastosowane ułożenie kabiny nad silnikiem (COE – Cabin Over Engine) nie ma sobie równie prostej i niezawodnej konstrukcji do dziś.

Nowy Cabstar opiera się na cechach, które uczyniły jego poprzednika ulubionym pojazdem tak wielu firm,od jednoosobowych podmiotów gospodarczych, do bardzo dużych firm. Jego niepowtarzalne cechy takie jak:

- maksymalna przestrzeń ładunkowa przy kompaktowych gabarytach

- jedna z najlepszych ładowności (1800 kg.) w klasie samochodów do 3,5 t DMC

- niewielka średnica zawracania 9,6 m

- niskie koszty eksploatacji

- niezawodność

- ergonomiczne i komfortowe wnętrze  kabiny

tworzą z niego atrakcyjną propozycję dla wymagających.

Dużo miejsca na miejscu. Zyskaj 10% miejsca w kabinie - nad głową i na nogi oraz więcej miejsca na ładunek. A dzięki temu, że zewnętrzna szerokość zwiększyła się zaledwie o 4%. Pojazdem nadal można łatwo manewrować.

Doskonałe wnętrze. W pojemnej, podwójnej kabinie może wygodnie siedzieć nawet sześć osób. Dodatkowo, tylny rząd siedzeń można złożyć tworząc więcej miejsca na ładunek, dzięki czemu można wewnątrz kabiny łatwo przewozić narzędzia i inne ładunki.

Serdecznie Państwa zapraszamy na jazdę testową nowym samochodem Nissan Cabstar. Więcej informacji pod numerami telefonu 33 829 56 45, 698 660 075 oraz w salonie. Możliwy dojazd do klienta.

Wektor sp. z o.o.
data 16/09/2014 imieniny Jagienki, Kamili, Korneliusza