Wektor Renault Wektor na Facebooku

Mówisz. Masz.


Spokojną głowę i najlepsze rozwiązania

 

Renault Pro+

SAMOCHODY DOSTAWCZE nr 1 w Europie od 19 lat*

Pakiet przeglądów z przedłużoną gwarancją już od 39 zł/mies. w ramach leasingu od 101%.

 

Przykładamy szczególną wagę, aby oferować produkty i usługi najwyższej jakości, ściśle dopasowane do specyfiki poszczególnych branży.
Dysponujemy bardzo szeroką gamą, zarówno wersji fabrycznych, jak i zabudów lokalnych.


Renault zajmuje pozycję lidera na rynku samochodów dostawczych od 1998. Ten wynik najlepiej pokazuje zadowolenie klientów z naszych modeli i oferowanych usług.Sprawdź specjalną ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej branży >


*Źródło: statystyki Europejskiego Rynku Samochodowego (EU28 + Szwajcaria + Norwegia + Islandia) od  1998 do 2016 roku, uwzględniające następujący segment: samochody ciężarowe klasy N1, z wyłączeniem pick-upów.

Oferta ważna w połączeniu z leasingiem od 101% dla przedsiębiorstw oferowanym przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych.

 

 

......................................................................................................................................................................................................................................................................................


Nasza gama

 

KANGOO Express

WIĘCEJ O MODELU >

TRAFIC

WIĘCEJ O MODELU >

 

MASTER

WIĘCEJ O MODELU >

 

 

......................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Nasze zabudowy

 


Różnorodne rodzaje Państwa działalności wymagają samochodów zróżnicowanych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ZABUDOWACH >

 

......................................................................................................................................................................................................................................................................................

 
Renault TRAFIC

Samochód Dostawczy Roku 2016

Renault TRAFIC zwyciężyło w konkursie na najlepszy samochód dostawczy 2016 roku na polskim rynku*.

 

Renault TRAFIC pokonało swoich konkurentów, rywalizując w pięciu kategoriach, w których oceniano m.in.: wygodę kabiny, ładowność, układ napędowy, właściwości jezdne auta, codzienną funkcjonalność i bezpieczeństwo oraz średnie zużycie paliwa w trasie. Renault TRAFIC zwyciężyło (w kategorii aut o ładowności do 1 tony) z wynikiem 41 punktów.

Konkurs przeprowadzili dziennikarze z czasopism branżowych i portali transportowych – VANekstra.pl, Ciężarówki, Polski Traker i Samochody Specjalne oraz 4Trucks.pl. Zespół jurorów na podstawie jazd próbnych i pomiarów wybrał zdobywcę tytułu za 2016 rok. Wybór Samochodu Roku jest dokonywany w ramach jednej klasy, podczas dwudniowych jazd próbnych obciążonymi samochodami.

Renault TRAFIC

Renault TRAFIC charakteryzuje się solidną i dynamiczną stylistyką nadwozia, które zapewnia komfort kierowcy i funkcjonalność wnętrza. Kabina TRAFICA, stanowiąca prawdziwe „ruchome biuro”, jest wyposażona w liczne elementy ułatwiające pracę w samochodzie, takie jak uchwyty na telefon i tablet, miejsce na laptop czy rozkładany stolik do pisania. Kabina może być wyposażona w 14 schowków o łącznej pojemności użytecznej ponad 90 litrów. Samochód jest wyposażony w multimedialny system R-Link. TRAFIC może poszczycić się największą na rynku długością załadunku, wynoszącą 3,75 m w wersji L1 i 4,15 m w wersji L2. Samochód może zostać wyposażony w systemy wspomagające bezpieczeństwo, m.in: Extended Grip, system wspomagania ruszania pod górę, kamerę cofania, lusterko szerokokątne itp.

Renault Pro+

Pod koniec 2015 roku Renault stworzyło markę ekspercką Renault Pro+ adresowaną do obsługi klientów biznesowych na całym świecie oraz przygotowało ofertę dedykowanych produktów i usług. Wyspecjalizowana sieć (sprzedaży i obsługi posprzedażnej) dedykowana do obsługi klientów biznesowych, spełniająca bardzo wysokie standardy obejmowała na koniec 2016 roku 650 centrów Renault Pro+ w 41 krajach. Celem Renault Pro+ jest ułatwienie działalności klientom biznesowym poprzez proponowanie rozwiązań pozwalających im zwiększyć efektywność. Sieć Pro+ oferuje rozbudowaną gamę pojazdów dostawczych, od furgonetki po duży furgon. Sieć oferuje produkty i usługi „szyte na miarę” w oparciu o modele KANGOO Express i Z.E, TRAFICA i MASTERA. Oferta obejmuje również gamę elektrycznych samochodów dostawczych – jedyna tego rodzaju na świecie – obejmująca modele TWIZY Cargo, Nowe KANGOO Z.E. i MASTER Z.E.


Sprawdź specjalną ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej branży


SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPRZEDAWCĄ >

.................................................................................................................................................................................................................................................................................

Renault MASTER

Dwukrotnie wyróżnione w raporcie DEKRY

Raport Samochodów Używanych DEKRA 2016 oceną objął łącznie 474 modele samochodów.
Renault Master zwyciężyło w klasie samochodów dostawczych, zdobywając dwukrotnie
pierwsze miejsce w kategorii od 0 do 50 000 km i od 50 000 do 100 000 km.

 

W Raporcie DEKRA o samochodach używanych eksperci oceniają wyniki ogółem około 15 milionów głównych badań technicznych przeprowadzonych w okresie dwóch lat. W statystykach uwzględnione zostały wyłącznie usterki istotne dla oceny modeli pojazdów. Ocena została przeprowadzona w zależności od klasy pojazdu i kategorii przebiegu. Skuteczne porównanie było możliwe dzięki zastosowaniu dziewięciu różnych klas pojazdów, od samochodów małych do dostawczych. Testy samochodów używanych przeprowadzane przez DEKRA w ramach Raportu Samochodów Używanych były zawsze prowadzone z uwzględnieniem przebiegu, ponieważ eksperci są zdania, że przebieg ma większy wpływ na podatność pojazdu na występowanie usterek niż jego wiek.

Gama Mastera jest tworzona „na miarę” i obejmuje w Polsce ponad 150 wersji : 4 długości, 3 wysokości, 4 klasy ładowności a także wersje: furgon, furgon brygadowy, podwozie z kabiną, podwozie z podwójną kabiną, platforma z kabiną, wywrotki, kontenery, wersje z przednim i tylnym napędem, o objętości użytecznej od 8 do 22 m3.

Do sukcesu Renault na rynku samochodów specjalistycznych znacznie przyczynia się także sieć PRO+, 17 wyspecjalizowanych punktów sprzedaży i serwisu, dysponujących m.in. parkiem modyfikowanych samochodów pokazowych, dopasowaną ofertą finansowania pojazdów oraz specjalnym programem obsługowym, kierowanym do przedsiębiorców.

* W kategorii aut o ładowności do 1 tony.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Bielsko-Biała

WEKTOR sp. z o.o. siedziba firmy w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała, ul. Warszawska 295


Salon samochodów dla firm
Centrum obsługi firm PRO+
Recepcja tel.  33 829-56-35
Handlowcy tel. 33 289-56 20
e-mail: firmy@wektor.pl


Salon samochodów osobowych
tel.  33 829-56-10
e-mail: klient@wektor.pl

Godziny pracy:

Pn - Pt 9.00 -18.00
So 9.00 - 14.00

 

Oświęcim-Babice

WEKTOR sp. z o.o. oddział w Oświęcimiu
32-600 Oświęcim-Babice, ul. Krakowska 19

tel. 33 841-18-41

Godziny pracy
Pn - Pt 8.00 - 18.00
So 8.00 - 14.00

Salon samochodów osobowych i dostawczych
tel. 33 486-14-49, 33 486-14-50
kom. 660-494-090, 604-907-411, 692-272-144
e-mail: oswiecim@wektor.pl

Godziny pracy:
Pn - Pt 9.00 -18.00
So 9.00 - 14.00