Wektor Renault Wektor na Facebooku

Renault ZOE

 
300 km realnego zasięgu*

15 000 km darmowej podróży w 100% elektrycznym Renault ZOE**

_________________________________________________________________________________________________________________

 

Naładuj swoje Renault ZOE

 

 

W SIECI GREENWAY

 

W SIECI PUBLICZNYCH TERMINALI ŁADOWANIA

 

W PRACY

 

 15 000 km darmowej podróży w 100% elektrycznym Renault ZOE**

 

Samochód elektryczny to wyjątkowa przyjemność z jazdy i swoboda, jakiej nie zna żaden kierowca pojazdu spalinowego. Od dziś możesz zapomnieć

o stacjach paliw, gdyż swój samochód naładujesz nawet za pomocą zwykłego gniazdka elektrycznego.

 

Jeśli jednak zależy Ci na czasie, wyruszysz w dłuższą podróż lub zechcesz szybko uzupełnić zapas energii w ciągu dnia, korzystaj ze stacji

GreenWay – ogólnopolskiej sieci stacji szybkiego ładowania. Dzięki nim w ciągu 60 minut doładujesz swoje elektryczne Renault do 80%***.


 To wyjątkowo wygodny sposób ładowania, dzięki któremu zapewnisz sobie komfort podczas dłuższych tras. Dogodne położenie stacji,

prostota użytkowania i wysoka jakość obsługi sprawią, że podróżowanie elektrycznym samochodem będzie swobodne i komfortowe.

 

Przy zakupie Renault ZOE w ramach promocji otrzymujesz bezpłatne ładowanie na stacjach GreenWay do wysokości 3000 zł, co wystarczy na
przejechanie 15 000 km.

 _________________________________________________________________________________________________________________

 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?
•Po zakupie Renault ZOE zarejestruj się z wykorzystaniem numeru otrzymanej karty RFID oraz kodu promocyjnego. Jeśli jesteś już klientem GreenWay, przed rejestracją skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienata pod nrumerem +48 58 731 96 36
•To wszystko! Od teraz działa Twój rabat a Ty możesz w pełni cieszyć się swobodną jazdą nowym elektrycznym Renault ZOE.
•Na wykorzystanie 3 000 zł przypisanych do Twojego konta masz 36 miesięcy od dnia rejestracji. Stan niewykorzystanych środków możesz śledzić na portalu klienta.

Mapa punktów ładowania GreenWay

Dokładną mapę znajdziesz na Portalu Kierowcy, gdzie sprawdzisz też dostępność i stan ładowarek w czasie rzeczywistym oraz wyszukasz właściwe i dostępne przewody dla Twojego samochodu. Ułatwi Ci to planowanie podróży.

Ponadto Portal Kierowcy umożliwia ładowanie bez karty. Na Portalu Klienta sprawdzisz historię swoich ładowań, sprawdzisz lub zmienisz dane i pobierzesz faktury za usługi. Znajdziesz tam także informacje o awariach i serwisowaniu poszczególnych stacji.

                    PORTAL KIEROWCY >           

  _________________________________________________________________________________________________________________

 
Poznaj wymiary Renault ZOE

Czy ZOE zmieści się w Twoim garażu?

 

 

 
W skrócie
Długość całkowita 
Szerokość całkowita 
Wysokość pojazdu nieobciążonego
Pojemność bagażnika pod półką
Pojemność bagażnika ze złożoną kanapą
4084 mm
1945 mm
1562 mm
338 dm³
1225 dm³

 

 

  _________________________________________________________________________________________________________________

 

Postaw na samochód elektryczny

Renault ZOE zmienia mobilność elektryczną. Korzystaj z płynnej jazdy bez emisji spalin, bez hałasu silnika i zmiany biegów. 15 000 km darmowej podróży w 100% elektrycznym Renault ZOE**


Samochód elektryczny to wyjątkowa przyjemność z jazdy i swoboda, jakiej nie zna żaden kierowca pojazdu spalinowego. Od dziś możesz zapomnieć o stacjach paliw, gdyż swój samochód naładujesz nawet za pomocą zwykłego gniazdka elektrycznego.

 

Jeśli jednak zależy Ci na czasie, wyruszysz w dłuższą podróż lub zechcesz szybko uzupełnić zapas energii w ciągu dnia, korzystaj ze stacji GreenWay – ogólnopolskiej sieci stacji szybkiego ładowania. Dzięki nim w ciągu 60 minut doładujesz swoje elektryczne Renault do 80%***.


To wyjątkowo wygodny sposób ładowania, dzięki któremu zapewnisz sobie komfort podczas dłuższych tras. Dogodne położenie stacji, prostota użytkowania i wysoka jakość obsługi sprawią, że podróżowanie elektrycznym samochodem będzie swobodne i komfortowe.

Przy zakupie Renault ZOE w ramach promocji otrzymujesz bezpłatne ładowanie na stacjach GreenWay do wysokości 3000 zł, co wystarczy na przejechanie 15 000 km.

Informacje dodatkowe

Zasięg. Twój rzeczywisty zasięg zależy od sumy pewnych czynników:
Im większa prędkość jazdy, tym większa ilość energii potrzebna do jej utrzymania.  

Styl jazdy. Korzystanie z technologii Z.E., takich jak układ hamulcowy nowej generacji z systemem odzyskiwania energii podczas hamowania, pozwala zwiększyć zasięg.

Topografia. Jazda pod górę powoduje zwiększenie zużycia energii. Przy zjeżdżaniu następuje odzyskiwanie energii.

Warunki klimatyczne. Akumulator trakcyjny Z.E.40 zapewnia zasięg do 300 km latem i do 200 km zimą*.

Wyposażenie. System multimedialny.
Odkryj na nowo multimedia, dzięki prostym funkcjom dostosowanym do Renault ZOE: duży ekran dotykowy, Bluetooth, gniazda USB i Jack na panelu. Życie staje się łatwiejsze, dzięki aplikacjom dostępnym w systemie R-LINK: E-mail, Prognoza pogody, Renault Assistance...

Kamera cofania.
Parkowanie będzie niezwykle łatwe, dzięki sygnałom dźwiękowym i wizualnym. System ostrzega Cię przed zbliżaniem się ewentualnej przeszkody serią sygnałów dźwiękowych, a kamera cofania pozwala zobaczyć tor jazdy na ekranie R-LINK.

Karta Hands Free.
Koniec z szukaniem kluczy w torbie lub w kieszeniach. Możesz sowobodnie otwierać, zamykać i uruchamiać swoje ZOE, wystarczy,że masz przy sobie kartę Renault Hands Free.

_________________________________________________________________________________________________________________

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.
 * Realny zasięg nawet do 300 km został określony na podstawie testów wewnętrznych. Ostateczny zasięg zostanie określony w procesie homologacji WLTP. Zasięg w rzeczywistych warunkach drogowych może różnić się od podanych wyników pomiarów, gdyż na wartości te wpływają m.in. takie czynniki jak: masa pojazdu (zależna od liczby pasażerów i obciążenia, a także od zainstalowanego wyposażenia dodatkowego), jego stan techniczny (np.: ciśnienie w oponach), umiejętności i zachowania kierowcy, warunki drogowe (natężenie ruchu, stan nawierzchni, itp.), warunki pogodowe na drodze. Koncern Renault w ramach programu Driving ECO2 wyposaża swoje samochody w rozwiązania, które pomagają kierowcy aktywnie wpływać na ekonomiczną i ekologiczną jazdę i tym samym przyczyniają się do ochrony środowiska. Samochody Koncernu Renault budowane są również, zgodnie z przepisami dotyczącymi wymogów ochrony środowiska, z wykorzystaniem części i materiałów pochodzących z odzysku i recyklingu. Szczegółowe informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska znajdują się u Autoryzowanych Partnerów Renault.
 **Kalkulacja przy zużyciu energii na poziomie 16,8 kWh/100 km (Renault Zoe Q90) i cenie usługi ładowania AC (prądem zmiennym) na poziomie 1,19 zł za 1 kWh w sieci GreenWay.
 ***Dotyczy wersji Renault ZOE Q90 ładującej się na ładowarkach Delta o mocy AC 43 kW. W przypadku pozostałych modeli Renault ZOE i pozostałych ładowarek GreenWay naładowanie do 80% zajmuje około 90 minut.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Bielsko-Biała

WEKTOR sp. z o.o. siedziba firmy w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała, ul. Warszawska 295


Salon samochodów dla firm
Centrum obsługi firm PRO+
Recepcja tel.  33 829-56-35
Handlowcy tel. 33 829-56-20
e-mail: firmy@wektor.pl


Salon samochodów osobowych
tel.  33 829-56-10
e-mail: klient@wektor.pl

Godziny pracy:

Pn - Pt 9.00 -18.00
So 9.00 - 14.00

 

Oświęcim-Babice

WEKTOR sp. z o.o. oddział w Oświęcimiu
32-600 Oświęcim-Babice, ul. Krakowska 19

tel. 33 841-18-41

Godziny pracy
Pn - Pt 8.00 - 18.00
So 8.00 - 14.00

Salon samochodów osobowych i dostawczych
tel. 33 486-14-49, 33 486-14-50
kom. 660-494-090, 604-907-411, 692-272-144
e-mail: oswiecim@wektor.pl

Godziny pracy:
Pn - Pt 9.00 -18.00
So 9.00 - 14.00

 

y

Nie odchodź, poczekaj, może warto?

Wyślij nam wiadomość a zrobimy ofertę specjalnie dla Ciebie!

y
y

Formularz kontaktowy

y

Serwis